Kategorie

Slevy

Zásobník toaletního papíru JUMBO

DISH7Y

Moderní a elegantní jumbo zásobník toaletního papíru, vyrobený z nerezové oceli třídy 304

Více informací

Dostupnost:

Skladem – expedujeme ihned!

912 Kč bez DPH

1 103 Kč včetně DPH

Více informací

Moderní a elegantní jumbo zásobník toaletního papíru, vyrobený z nerezové oceli třídy 304

K dispozici v broušené oceli vyrobeno z 0,9mm 304 nerez
Robustní nerezová zadní deska
Nástěnná montážní sada
Přední otvor pro snadný přístup
Pojme 40mm - 80mm velikosti jádra
Vhodné pro 240m papíru
Uzamykatelný

Rozměry (mm): Ø255 x H120

ČIŠTĚNÍ NEREZ OCELI

1. Nepoužívejte CHLÓR

Chlór narušuje jedinečnou povrchovou ochrannou vrstvu nerezu. Porušením této vrstvy dochází ke vzniku koroze. Proto se vždy ubezpečte, že přípravky, které používáte, chlór neobsahují.

2. Vyvarujte se ABRAZIVŮM i drátěnkám

Při čistění nerezových povrchů pracovních stolů, mycích stolů či jiného nerezového nábytku, se raději vyvarujte použití prostředků obsahujících abrazivní složky. Vyhnete se tím znehodnocení a poškrábání tohoto povrchu. Nepoužívejte klasický ani tekutý písek či dokonce sůl. Nevhodné jsou také babské rady typu užití zubní pasty, pokud obsahuje abrazivní složky. Zaschlé nečistoty neodstraňujte ani za pomocí drátěnky či hrubé části houbičky na nádobí. Na očištění můžete použít například mikroutěrku nebo houbičku z hladké strany.

3. Údržba nerezu SPECIÁLNÍM přípravkem

Neznamená to, že nesmíte použít saponát. Samotné odmašťovadlo sice pomůže odstranit nečistoty, ale už nevyleští a nechrání povrch nerezu. Proto se doporučuje užití speciálních čisticích prostředků na nerez.

4. Nerez snese i PŘÍRODNÍ PÉČI

Na odstranění nečistot můžete bez výčitek použít i jedlou sodu, ocet nebo kyselinu citrónovou, která se velmi osvědčuje při odstraňování vodního kamene z nerezových umyvadel nebo sanitačních nádob. Jedlá soda zase umí perfektně odstranit zašlé nečistoty a ocet dodá všemu krásný lesk, když jej rozetřete do sucha. Po použití přírodních čističů vždy nezapomeňte povrchy důkladně opláchnout vodou.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: