Kategorie

Dezinfekční tekuté mýdlo For-Sept, 5 l Zobrazit větší

Dezinfekční tekuté mýdlo For-Sept, 5 l

FCH_FORSEPT_5

Bezbarvé tekuté dezinfekční mýdlo na bázi kvartérní amonné sloučeniny vhodné pro hygienické mytí rukou. Objem: 5 l

Více informací

Dostupnost:

Skladem - expedujeme ihned!

990 Kč bez DPH

1 198 Kč včetně DPH

Parametry

Barva Bezbarvá
Hmotnost 5 kg
Objem 5 l
Kapacita až 5000 dávek
Typ náplně Tekuté mýdlo na doplňování

Více informací

Charakteristika: Bezbarvé tekuté dezinfekční mýdlo na bázi kvartérní amonné sloučeniny vhodné pro hygienické mytí rukou. Má baktericidní (MRSA), fungicidní, virucidní a tuberkulocidní účinek. Mikrobiocídního účinku dosahuje za 30 sekund. Je účinný proti: Polio, Hepatitida A, B, C, HIV a viru ptačí chřipky H5N1. Obsahuje látky, které dodávají pokožce jemný hmat.

Oblast použití: Všude, kde se vyžaduje kromě mytí rukou i účinná dezinfekce. Jsou to např.: potravinářský průmysl, kuchyně, cukrárenská výroba, nemocnice, školy, mateřské školy a společné místa, kde chodí mnoho lidí a při používání společných předmětů a prostorů (např. Plovárny, lázně, společné sprchy) možnost nákazy je velká a není jednoduché se jí vyhnout. Kromě intenzivního dezinfekčního účinku (30 sekund), přípravek vykazuje i silný čistící účinek. Jeho význam se výrazně zvyšuje v období epidemického výskytu, kdy nákaza se přenáší z nějakého předmětu nebo z jedné osoby na druhou.

Způsob použití: Na suchou dlaň se nanese 1-2 ml koncentrátu FOR-SEPT. Na natřených místech se vytvoří pěna s malým množstvím vody. Je třeba dbát na to, aby se na kritická místa rukou: záhyby, místa mezi prsty, pod nehty a nehtová lůžka dostalo dostatečné množství napěněného přípravku. Po uplynutí 30 sekund se pěna pořádně opláchne proudem tekoucí vody. Mokrý povrch rukou se osuší vzduchem nebo použitím jednorázových papírových utěrek. Přípravek by se neměl použít současně s jinými přípravky určenými na mytí rukou.

Skladování: Uchovávejte v původním balení, při pokojové teplotě, na suchém místě, odděleně od potravin. Chránit před světlem. Při doporučeném skladování zachovává kvalitu do 24 měsíců od data výroby.

Doporučené dávkování: Přípravek se má používat v původní nezředěné formě.

Doba dezinfekčního účinku: 30 sekund

Balení: PE kanystr

Objem: 5 l