Kategorie

Slevy

Automatický osoušeč rukou ECONO- Nerez ocel

HD2H15

Automatický osoušeč rukou Econo

Více informací

Dostupnost:

Skladem – expedujeme ihned!

2 780 Kč bez DPH

3 364 Kč včetně DPH

Parametry

Typ Horkovzdušný
Spouštění Automatické
Výkon 1650 W
Připojení S kabelem
Hloubka 15 cm
Šířka 22 cm
Výška 28 cm
Kryt Ocel
Barva Nerez
Hmotnost 2,8 kg
Hlučnost 65 dB

Více informací

  • Kryt: Nerez ocel
  • Povrchová úprava: matná
  • Montáž: na zeď
  • Spouštěcí metoda: fotobuňka
  • Doba schnutí: 30 sekund
  • Délka kabelu: 0,8 m
  • Napájení: 220 - 240 V
  • Napájecí frekvence: 50 - 60 Hz

ČIŠTĚNÍ NEREZ OCELI

1. Nepoužívejte CHLÓR

Chlór narušuje jedinečnou povrchovou ochrannou vrstvu nerezu. Porušením této vrstvy dochází ke vzniku koroze. Proto se vždy ubezpečte, že přípravky, které používáte, chlór neobsahují.

2. Vyvarujte se ABRAZIVŮM i drátěnkám

Při čistění nerezových povrchů pracovních stolů, mycích stolů či jiného nerezového nábytku, se raději vyvarujte použití prostředků obsahujících abrazivní složky. Vyhnete se tím znehodnocení a poškrábání tohoto povrchu. Nepoužívejte klasický ani tekutý písek či dokonce sůl. Nevhodné jsou také babské rady typu užití zubní pasty, pokud obsahuje abrazivní složky. Zaschlé nečistoty neodstraňujte ani za pomocí drátěnky či hrubé části houbičky na nádobí. Na očištění můžete použít například mikroutěrku nebo houbičku z hladké strany.

3. Údržba nerezu SPECIÁLNÍM přípravkem

Neznamená to, že nesmíte použít saponát. Samotné odmašťovadlo sice pomůže odstranit nečistoty, ale už nevyleští a nechrání povrch nerezu. Proto se doporučuje užití speciálních čisticích prostředků na nerez.

4. Nerez snese i PŘÍRODNÍ PÉČI

Na odstranění nečistot můžete bez výčitek použít i jedlou sodu, ocet nebo kyselinu citrónovou, která se velmi osvědčuje při odstraňování vodního kamene z nerezových umyvadel nebo sanitačních nádob. Jedlá soda zase umí perfektně odstranit zašlé nečistoty a ocet dodá všemu krásný lesk, když jej rozetřete do sucha. Po použití přírodních čističů vždy nezapomeňte povrchy důkladně opláchnout vodou.