Kategorie

Dávkovač na tekuté mýdlo, horizontální, 1000 ml

DISH5H

Ocelový horizontální dávkovač na tekuté mýdlo s obsahem 1000 ml.

Více informací

Dostupnost:

Skladem – expedujeme ihned!

710 Kč bez DPH

860 Kč včetně DPH

Parametry

Hloubka 6,6 cm
Šířka 20,9 cm
Výška 12,3 cm
Barva Nerez ocel
Hmotnost 0,4 kg
Záruka 2 roky
Materiál Nerez ocel
Objem 1000 ml
Kapacita až 1 000 dávek
Typ náplně Tekuté mýdlo na doplňování
Uzamykatelný Ano

Více informací

Ocelový horizontální dávkovač na tekuté mýdlo s obsahem 1000 ml. Vyroben z nerezové oceli. Elegantní vzhled, uzamykatelný.

Materiál: Nerezová ocel 304 leštěný
Kapacita: 1000 ml
Výška: 12,3 cm
Šířka: 20,9 cm
Hloubka: 6,6 cm

ČIŠTĚNÍ NEREZ OCELI

1. Nepoužívejte CHLÓR

Chlór narušuje jedinečnou povrchovou ochrannou vrstvu nerezu. Porušením této vrstvy dochází ke vzniku koroze. Proto se vždy ubezpečte, že přípravky, které používáte, chlór neobsahují.

2. Vyvarujte se ABRAZIVŮM i drátěnkám

Při čistění nerezových povrchů pracovních stolů, mycích stolů či jiného nerezového nábytku, se raději vyvarujte použití prostředků obsahujících abrazivní složky. Vyhnete se tím znehodnocení a poškrábání tohoto povrchu. Nepoužívejte klasický ani tekutý písek či dokonce sůl. Nevhodné jsou také babské rady typu užití zubní pasty, pokud obsahuje abrazivní složky. Zaschlé nečistoty neodstraňujte ani za pomocí drátěnky či hrubé části houbičky na nádobí. Na očištění můžete použít například mikroutěrku nebo houbičku z hladké strany.

3. Údržba nerezu SPECIÁLNÍM přípravkem

Neznamená to, že nesmíte použít saponát. Samotné odmašťovadlo sice pomůže odstranit nečistoty, ale už nevyleští a nechrání povrch nerezu. Proto se doporučuje užití speciálních čisticích prostředků na nerez.

4. Nerez snese i PŘÍRODNÍ PÉČI

Na odstranění nečistot můžete bez výčitek použít i jedlou sodu, ocet nebo kyselinu citrónovou, která se velmi osvědčuje při odstraňování vodního kamene z nerezových umyvadel nebo sanitačních nádob. Jedlá soda zase umí perfektně odstranit zašlé nečistoty a ocet dodá všemu krásný lesk, když jej rozetřete do sucha. Po použití přírodních čističů vždy nezapomeňte povrchy důkladně opláchnout vodou.