Jsme jediný dodavatel hotelového vybavení, kterého budete kdy potřebovatProč byste sháněli vybavení všude možně, když vám ho všechno dodáme my. Díky nejširší nabídce hotelového vybavení v České republice i na Slovensku s námi jednoduše zařídíte pokoje, recepci, bar, restauraci i toalety. Jako jedni z mála na trhu navíc prodáváme a půjčujeme svítící nábytek.

20 tisíc

věrných zákazníků

70+

prověřených dodavatelů15 tisíc

položek na e-shopu

11 let

zkušeností


Dodáváme vybavení do rodinných penzionů i velkých hotelových komplexůVyjdeme vám vstříc, ať už potřebujete osoušeč rukou za pár tisíc nebo komplet vybavení ubytovacího zařízení za milion. Vybavujeme hotely, penziony, úřady, školy, školky, nemocnice, sportovní centra, domovy důchodců i výrobní závody. Dodáváme také developerům nebo cateringovým agenturám.

Nákupem u nás se k ničemu nezavazujete

 

Jednou nakoupíte u nás, příště třeba jinde. Své stálé zákazníky k sobě nevážeme smlouvami – objednávají u nás pravidelně jenom proto, že sami chtějí. Až poprvé nakoupíte, pochopíte proč.fotoprome-cz-13831_3894_old%20(kopie).jpg „I když patříme mezi největší dodavatele hotelového vybavení v Česku a na Slovensku, vládne u nás poklidná atmosféra. Jsme tu skoro jako rodina a jako k rodině se chováme i k naším zákazníkům.
Zajděte k nám na návštěvu nebo si přijeďte vyzvednout zboží – uvidíte sami.“

(Luboš Žáček / majitel)


Heureka.png                           logo-big.png