Kategorie

Slevy

HOTELOVÝ NÁBYTEK Je zde 1 produkt.

Podkategorie

  • Namíchejte Vaše koktejly na originálních a neotřelých svítících barových pultech, které díky úžasnému světelnému efektu navodí skvělou atmosféru na každé vnitřní i venkovní párty, akci, rautu nebo večírku. Můžete si u nás vybrat z bílé úsporné žárovky nebo několika druhů úsporných barevných žárovek a tím vždy správně navodit tu správnou náladu vaší párty. Svítící barové pulty mají vysokou kvalitu zaručenou evropským výrobcem a proto je můžete užívat velice dlouhou dobu a na mnoha Vašich akcích. Celoroční venkovní použivání bez jakéhokoliv poškození nebo zežloutnutí plastů je samozřejmostí díky použitému UV filtru. Nejoblíbenějším produktem této kategorie je designový bar Jumbo."

  • Sháníte pohodlné křeslo nebo pohovku? Hledáte skvělý design? Je pro Vás důležitá kvalita? Pak jste na správném místě. Vytvořili jsme právě pro Vás kategorii designových křesel a pohovek, které naplno splňují i ty nejpřísnější kritéria. Vždy je dbáno na kvalitu těchto designových křesel. V nabídce dokonce naleznete i křesla vhodná pro venkovní používání. Velkou výhodou je přehledný široký výběr. Díky tomu si jistě vyberete to Vám požadováné správné křeslo nebo pohovku. Nejoblíbenějším produktem této kategorie je designové plastové křeslo Ohla."

  • Nabízíme Vám sortiment designových doplňků, které se Vám mohou hodit jako dekorace do hotelu, pensionu, restaurace, kavarány, klubu, baru a nebo také jaké skvělý doplněk výbavy pro eventové a cateringové firmy.

  • Nabízíme odolné lavice z vysoce kvalitních materiálů které můžete celoročně užívat v interiérech i exteriérech. Hlavní doménou těchto lavic je dlouhý životnost. Nabízíme plastové lavice, ale dokonce i lavici z umělého kamene. Nejoblíbenějším produktem této kategorie je lavice Low Lita Love.

  • Příslušenství a doplňky...

  • Nabízíme Vám široký sortiment stolů a stolků určených nejen do hotelů, ale stejně tak naleznou uplatnění v barech, kavárnách, klubech, restauracích.

  • Pro stylové osvětlení Vašich prostorů, třeba hotelů, pensionů, kaváren, klubů, barů a nebo restaurací si u nás můžete vybrat některý z modelů designových světel a lamp, které zaujmou nejen svým vzhledem, ale také vysokou kvalitou zpracování a dlouhou životností.

  • Jedna ze specialit našeho obchodu. Široký sortiment svítícího nábytku, který je vhodný do každého prostředí. Ať už si ho chcete pořídit do domácnosti a nebo na akci pro několik tisíc lidí. Svítící nábytek vždy, díky úžasnému světelnému efektu navodí skvělou atmosféru. V nabídce naleznete i nábytek vhodný do venkovních prostorů. Dokonce nabízíme i svítící nábytek s baterií a díky tomu, může po nabití svítit i na místech bez přívodu elektrické energie.

  • Veliký výběr židlí a barovek přehledně na jednom místě. Vybírat můžete židle rozličných tvarů, barev, použitých materiálů a velikostí. V nabídce naleznete barové židle, dřevěné židle, plastové židle, překližkové židle, skládací židle, stohovatelné židle a banketové židle. Samozřejmostí je, stejně jako u dalšího zboží v našem sortimentu, vysoká kvalita.

  • Chcete si zpříjemnit sezení ve vašem křesle či na vaší pohovce nebo jen potřebujete další místo k sezení, které nazabírá příliš mnoho místa? Právě pro Vás nabízíme v této kategorii sortiment taburetů. Univerzálnost těchto taburetů z nich dělá úžasný doplňek pro párty, kluby, hotely ale skvělě se hodí i jako vybaveni domáctnosti. Nejoblíbenějším taburetem této kategorie je svítící taburet Cubo Outdoor ACCU, který lze bezproblému využívat i ve venkovních prostorech a navíc po nabití nepotřebuje díky zabudované baterii přívod elektrické energie

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Nabízíme Vám kompletní sortiment hotelového nabytku. Na výběr jsou zde židle, stoly, křesla, lavice, police, relaxační lehátka, květináče a taburety. Exklusivně pro Vás zde najdete i speciální kategorii s výběrem sortimentu se svítícím nábytkem. Při výběru nábytku je pro nás vždy důležitá maximální kvalita a skvělý vzhled. Díky tomu, zde jistě n...

Nabízíme Vám kompletní sortiment hotelového nabytku. Na výběr jsou zde židle, stoly, křesla, lavice, police, relaxační lehátka, květináče a taburety. Exklusivně pro Vás zde najdete i speciální kategorii s výběrem sortimentu se svítícím nábytkem. Při výběru nábytku je pro nás vždy důležitá maximální kvalita a skvělý vzhled. Díky tomu, zde jistě naleznete ten správný kus nábytku, který Vám bude přesně vyhovovat.

Zobrazit