Nejprodávanější produkty v této kategorii PŘEDZAHRÁDKY A ZAHRADY

Kategorie

PŘEDZAHRÁDKY A ZAHRADY Počet produktů: 215

Podkategorie

  • Reklamní stany s potiskem za bezkonkurenční ceny.

  • Nabízíme Vám široký sortiment stylových a designových květináčů. Jsem zaměřeni na plastové květináče, které se vyznačují vysokou odolností jako proti mechanickému poškození, tak i proti povětrnostím vlivům jako je třeba sluneční záření.. Díky tomu jsou tyto květináče ideální pro svoji univerzálnost k užití ve vše interiérech. Specialitou této kategorie jsou svítící květináče, které mohou sloužit třeba jako reprezentativní dekorace v hotelech, restauracích, klubech, kavárnách a nebo barech.

  • Lehátka pro každou příležitost.

  • Tepelné plynové ohřívače jsou dnes již standartním vybavení každé dobře vybavené předzahrádky, terasy a nebo restaurační zahrádky, kdy je díky nim hostům zajišťována potřebná teplota a komfort. Uplatnění samozřejmě najdou i pro soukromé využití. Pokud rádi posedíte na své zahradě nebo terase, plynový tepelný zářič Vám umožní posedět i v chladnější obdobích.

  • Prodejní slunečníky

  • Sedací vaky pro každodenní odpočinek.

  • Nabízíme Vám sortiment vysoce odolných designových venkovních koberců. Po skvělém designu je hlavní výhodou těchto venkovních koberců právě jejich vysoká odolnost. Jsou vyrobeny tak aby mohli být užívány celoročně i ve venkovních prostorech. Mají vysokou barevnou stálost díky použitým kvalitním materiálům a aplikovanému UV filtru. Nejlepší uplatnění naleznou jistě na zahradách a terasách.

  • Naše zahradní stoly a stolky v gastro kvalitě jsou vhodné pro kombinaci s našimi zahradními židlemi s umělým ratanem a nebo se skládacími zahradními židlemi. Všechny tyto zahradní stoly můžete používat jak venku tak i ve vnitřních prostorách. Díky tomu jsou ideální jako výbava právě zahrad a nebo teras a balkónů.

  • Máte chuť si po náročném dni pořádně odpočinout ve Vaší zahradě či terase. My zde nabízíme širokou škálu venkovních relaxačních lehátek, které jsou přesně určeny pro tyto chvíle pohody. Jsou navrženy tak aby si vaše tělo co nejvíce odpočinulo a svým vzhledem příjemně okrášlilo prostory kde se budete chtít oddávat relaxaci nebo jen prostě lenošit. Naše venkovní relaxační lehátka jsou určeny i pro celoroční venkovní uživání aniž by došlo k jakémukoliv poškození.

  • V této kategorii naleznete venkovní křesla a sedačky, které jsou konstruovány tak aby jste je mohli celoročně využívat ve venkovních prostorech aniž by došlo k jich poškození. Nejčastější uplatnění naše venkovní křesla a sedačky nacházejí uplatnění na zahradách, předzáhrádkách, terasách a nebo také na venkovních akcích všech možných druhů. Od svatby, přes dětské hry až po firemní outdoorové akce.

Seřadit dle oblíbenosti od nejnižší ceny abecedně

na stránku
Zobrazeno 1 – 42 z 215 položek

Nabízíme Vám sortiment nábytku a vybavení určeného pro předzahrádky, zahrady, terasy a další venkovní prostory. Veškeré produkty mají zvýšenou odolnost a jsou přizpůsobeny pro venkovní užití. V nabídce naleznete venkovní lavičky, venkovní křesla a sedačky, plynové zářiče, venkovní odpadkové koše, párty stany, parkovací sloupky, venkovní relaxačn...

Nabízíme Vám sortiment nábytku a vybavení určeného pro předzahrádky, zahrady, terasy a další venkovní prostory. Veškeré produkty mají zvýšenou odolnost a jsou přizpůsobeny pro venkovní užití. V nabídce naleznete venkovní lavičky, venkovní křesla a sedačky, plynové zářiče, venkovní odpadkové koše, párty stany, parkovací sloupky, venkovní relaxační lehátka a nově i moderní designové venkovní koberce.

Zobrazit